• تاریخ: 94/12/27

در حالی که تنها یک سال از آغاز فعالیت موسسه کارآفرینان آوا سلامت می گذرد، این موسسه، با تامین 9 هزار نیروی متخصص، به یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین موسسه های تأمین کننده نیروی انسانی در حوزه سلامت تبدیل شده است.

به مناسبت نخستین سالگرد تاسیس موسسه کارآفرینان آوا سلامت، کارکنان ستادی موسسه، گرد هم آمدند و شمع یکسالگی تاسیس موسسه را با ذکر دعای "یا مقلب القلوب" روشن کردند.

مدیر عامل کارآفرینان آوا سلامت، در این گردهمایی، ضمن تقدیر از تلاش کارکنان ستادی موسسه، سال 1394 را با تمام چالش ها و مشکلات، آغازی پربار و نوید بخش اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد سال پیش رو، سال تثبیت موسسه و اجرایی کردن برنامه ها در راستای توسعه و تعالی عملکرد موسسه باشد.

مهندس فردی اعلام کرد: "در طول یکسال گذشته، موسسه "کارآفرینان آوا سلامت" موفق شد طی 28 قرارداد با دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، 9 هزار نیروی متخصص و متعهد را به خدمت در حوزه درمان و بهداشت کشور درآورد".

وی جذب نیروهای متخصص، متعهد و تعالی نگر با برگزاری آزمون های استخدامی علمی و استاندارد، و همچنین تلاش به منظور افزایش رضایت شغلی کارمندان را از اهداف اصلی این موسسه اعلام کرد.