• تاریخ: 95/10/12

مدیر عامل موسسه کارآفرینان آوا سلامت طی سخنانی در همایش سراسری مدیران خدمات پرستاری بیمارستانهای سراسر کشور، ماموریت آوا سلامت را متفاوت از شرکت های پیمانکاری توصیف کرد و اعلام نمود، من به نمایندگی از حدود۹۰۰۰ نیروی متخصص آوا سلامت در این همایش حضور دارم و با تمام وجود از عزت، کرامت و حقوق همکاران خوب و صبورم دفاع خواهم کرد. آقای فردی اظهار داشتند متاسفانه ذهنیت های منفی شکل گرفته در سایه عملکرد ناصواب برخی از شرکتهای پیمانکاری و دلال مسلک، کار را دشوار کرده و باید سعی کنیم تا این ذهنیت ها کمرنگ شوند.


ایشان تبعیض و بی عدالتی را در سازمان کشنده و ماموریت موسسه را جایگزین کردن ملاکهای شایستگی دانستند. مدیر عامل آوا سلامت بالندگی را در گرو داشتن سرمایه های انسانی بالنده و خلاق عنوان کردند و از مدیران محترم خدمات پرستاری خواستند موسسه را در رسیدن به اهداف عالیه سازمان که همانا ارائه خدمات شایسته در حوزه سلامت است یاری نمایند.


در حاشیه این همایش از ۲۶ مدیر برتر در حوزه تعامل با نیروهای شرکتی تقدیر و به ایشان لوح سپاس اهدا گردید. لازم بذکر است که این مراسم 12 دی ماه 95 در سالن رازی دانشگاه ایران برگزار گردید.